Wwe Türkiye En Kapsamlı Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konular En Geç 2 Gün İçerisinde Gelecek Arkadaşlar ! WWE RPG Oynamak İçin En Aşağıdaki Bölüme İniniz !

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mark Henry Tutuklandı!

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Mark Henry Tutuklandı! Empty
MesajKonu: Mark Henry Tutuklandı!   Mark Henry Tutuklandı! Icon_minitimePtsi Nis. 26, 2010 10:08 pm

Mark Henry son haftasonu The Hilton in Belfast, Ireland'da tutuklandı.

"Ben toplayabildiğim kadar çok imza toplamak istiyordum benim koleksiyonum için." WWE taraftarı James McClay dedi."Mark Henry'nin ağzı bozuktu ve cahildi.Fakat ben yine de imza aldım ve oradan uzaklaştım.Arkamdan bana bir içeçek fırlattı.

"Onu görmek için döndüm ve bana göğüs gerdi.Aniden John Cena ve Randy Orton onu kollarından tutup geri çekti.Kendimi aslında bir WWE hikayesinde zannettim.Bunun başka birine olacağını düşünmüştüm.Aniden Chavo Guerrero Mark Henry'i gaza getirmeye çalıştı.Bu beni çok sinirlendi,onun bir hayranıydım.Bunun çok kötüye gideceğine düşündüm çünkü bütün güreşçiler ayağa kalkmıştı.

McClay'ın dediğine göre,Henry ona kavga etmeyi önerdi:
"O söylemeye devam etti. 'Senin yerinde olsam arkamdan içecek fırlatan birine birşeyler yapardım.Bana 'küçük acemi o.ospu' demeye devam etti."
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mark Henry Tutuklandı!   Mark Henry Tutuklandı! Icon_minitimeSalı Nis. 27, 2010 5:21 pm

Ne alaka ?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mark Henry Tutuklandı!   Mark Henry Tutuklandı! Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 3:50 pm

Bencede
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mark Henry Tutuklandı!   Mark Henry Tutuklandı! Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 3:51 pm

The Game demiş ki:
Bencede
CeNaTioN
Administrator
Administrator
CeNaTioN

MesajKonu: Geri: Mark Henry Tutuklandı!   Mark Henry Tutuklandı! Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 8:00 pm

gerçeklikle alakası vardır arkadaşlar..!

haber doğruluğu onaylanmıştır..!
https://wweturkeyrpg.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mark Henry Tutuklandı!   Mark Henry Tutuklandı! Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 9:32 pm

Tamam o zaman.

Mark Henry Tutuklandı!
1 sayfadaki 1 sayfası