Wwe Türkiye En Kapsamlı Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Konular En Geç 2 Gün İçerisinde Gelecek Arkadaşlar ! WWE RPG Oynamak İçin En Aşağıdaki Bölüme İniniz !
 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

 

 WrestleMania 26 İnceleme

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Misafir
MisafirWrestleMania 26 İnceleme Empty
MesajKonu: WrestleMania 26 İnceleme   WrestleMania 26 İnceleme Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 2:10 pm

28 Mart 2010 - Phoenix, ArizonaGrammy ödüllü sanatçı Phantasia "America, the Beautiful"u söylüyor. Daha sonra da bir Wrestlemania videosu izliyoruz. Ardından da maçlara geçiliyor.

WWE Unified Tag Team Title Match
John Morrison & R-Truth vs. The Miz & Big Show (c)

Zili duyduğumuzda Morrison ve Miz dövüşmeye başlıyorlar. Morrison'ın çabuk bir tag veriyor Truth'a. Truth TB'den leg drop yapıyor. Miz Show'la değişiyor. Show harcıyor Truth'ı. Güzel bir slam'den sonra TB'ye çıkmak isterken Morrison'ın darbesi ile yere düşüyor. Morrison ve Miz tag alıyorlar. Miz roll-up yapmak istiyor ama reversala mağruz kalıyor. Morrison Starship Pain'e gidiyor. Ama Show Miz'i ringden çekiyor. Morrison etkili oluyor. Big Show tag almak için ring kenarında aktifleşiyor. O arada Morrison iplerden yararlanıp Miz'e güzel bir hareket tattırmak isterken KO Punch'ı yiyor ağzının orta yerine. Show tag alıp maçı bitiriyor. ShoMiz kemerlerini koruyor.

Kazanan: ShoMiz

Randy Orton vs. Ted DiBiase vs. Cody Rhodes

Triple Threat olmasına rağmen beklendiği gibi Rhodes ve DiBiase, Orton'a karşı ikili saldırıyorlar. Orton başlarda akıllıca taktiklerle iki ismin çaresine bakıyor. Cody'yi ring dışına peşinden koşturtuyor. DiBiase'yi clothesline ile yere seriyor, sonra da ringe dönen Cody'yi dışarı düşürüyor. Orton'dan dropkickler geliyor, ama ardından DiBiase fırsatı bulunca ona dropkick ile cevap veriyor. Bunun ardından da Rhodes ve DiBiase'den etkili double team başlıyor. Bu ikili çalışma oldukça etkili oluyor, ama ardından Rhodes üst iplere çıkınca, DiBiase hemen tuşa gidiyor. Rhodes bunu farkedip üst iplerden iniyor ve tuşu bozuyor. Ardından iki isim arasında tartışma yaşanıyor. Rhodes, DiBiase'yi ring dışına yolluyor, Orton'a da Alabama Slam çekip tuş arıyor. Ringe dönen DiBiase bu sefer tuşu bozan isim oluyor. Ardından Rhodes ve DiBiase birbirlerine giriyorlar. Orton'ın kendine gelmeye başladığını fark edince bir kez daha dikkatlerini ona çeviriyorlar. Orton atağa geçiyor, iki isme de powerslam çekiyor. DiBiase ring dışına yuvarlanıyor, Rhodes da bir side backbreaker yiyor. Taraftarlar RKO bekliyorlar, ama DiBiase zamanında Orton'ı ring dışına çekiyor. Rhodes bu arada pescado deniyor, ama Orton'ın çekilmesi üzerine hareket DiBiase'ye isabet ediyor. Orton ringe dönüyor, daha sonra da iki rakibini de apronda yakalıyor ve onlara double elevated DDT çekiyor. Orton, DiBiase'yi ring dışına yolluyor, Rhodes'a da RKO çekmeye hazırlanıyor. Ama birden fikrini değiştirip Rhodes'un kafasına o ünlü tekmesini geçiriyor. DiBiase ringe dalıp Dream Street arıyor, ama Orton armdrag ile kurtuluyor, sonra da kalkan rakibine RKO çekip işi bitiriyor.

Kazanan: Randy Orton

Sahne arkasında Matthews, Vickie Guerrero'yu öven sözler söylüyor, sonra da dönüp ona "İyi oldu mu?" diye soruyor. Vickie takımıyla birlikte orada, kendisinin bu seferkinde yer alacağını için bunun en önemli Wrestlemania olduğunu söylüyor. Jillian Hall gelip şarkı söylüyor. Santino Marella, Slim Jim tanıtımı için geliyor. Her ısırık aldığında karşısındaki kişi değişiyor. Jillian önce Mae Young oluyor, sonra kadın kıyafeti giymiş bir Mean Gene Okerlund, en son olarak da onu memnun edecek biçimde Melina oluyor.

Money In The Bank Ladder Match
Christian vs. Dolph Ziggler vs. Kane vs. Shelton Benjamin vs. Jack Swagger vs. MVP vs. Matt Hardy vs. Evan Bourne vs. Drew McIntyre vs. Kofi Kingston

Maç bütün güreşçilerin birbirine girmesiyle başlıyor. Birkaç güreşçi hemen ring dışına düşüyor. McIntyre ringde yalnız kalıyor hemen bir merdiven alıp tırmanmak istiyor; ama Matt Hardy gelip onu durduruyor arkasından Bourne da gelip dışarı yolluyorlar onu. Evan Bourne o sırada çantaya dokunabiliyor, ama Kane gelip onu çekiyor ve ring dışındaki Benjamin’in üzerine yolluyor. Christian köşedeki Hardy ve Swagger’ı merdivenle sıkıştırıyor ve Kofi’yi de merdivenin üzerine monkey flip yapıyor.

Christian merdivene tırmanıyor ama Ziggler gelip merdivenden Zig Zag buluyor! Ziggler tırmanıyor, bu sefer de MVP geliyor. MVP tırmanmaya çalışırken de Kane gelip onu çekiyor ve chokeslam’e hazırlanıyor. Benjamin ve Kofi gelip merdivenle Kane’e vuruyor. MVP, Benjamin ve Kofi; Kane’e çalışıyorlar beraber; ama Kane’den Kofi’ye merdivenin üzerine doğru bir powerbomb geliyor. MVP, Kane’i ring dışına yolluyor, Benjamin de MVP’ye Paydirt vuruyor. McIntyre ringe merdiven sokmaya çalışıyor, ama Benjamin’den baseball slide kick geliyor. Shelton merdivene tırmanıyor, ama Swagger gelip başka merdivenle onu yere düşürüyor. Swagger birkaç güreşçiye daha vuruyor merdivenle ama sonunda Bourne üst iplerden high knee ile onu durduruyor.

Bourne ve Swagger merdivenin altında yumruklaşırken, Hardy ve Christian birer merdiven daha getiriyor ringe. Swagger Christian ve Hardy’nin merdivenleri arasında sandiviç oluyor. Ardından ikisi de kendi merdivenlerinden tırmanmaya başlıyorlar. Bourne gelip iki merdivenden destek alarak tırmanaya başlıyor. Hardy’yi düşürüyorlar. Evan da Christian’ı düşürüyor ama kendisi de dengesini kaybediyor; ama düşmeden inanılmaz bir Air Bourne yapıyor Christian’a merdivenin üzerinden!!! Bourne tırmanıyor, ama Hardy gelip onu hip toss ile aşağı yolluyor. Swagger da tırmanıyor ve yerdeki merdivenin üzerine yolluyor Hardy’yi.

MVP ve Benjamin fazla merdivenleri ring dışına yolluyor ve ikisi de ortadaki merdivene tırmanmaya başlıyorlar. Benjamin, MVP’yi düşürmeyi başarıyor. MVP hemen kalkıp powerbomb deniyor Benjamin’e ama Benjamin bunu rana’ya çeviriyor, ikisi de yerde. Kane gelip ikisini de dışarı yolluyor ve merdivene tırmanmaya başlıyor. Ziggler gelip Kane’in de üzerinden tırmanıp öne geçiyor, ama Kane onu aşağı çekip Kofi’nin ringe getirdiği merdivenin üzerine chokeslam yapıyor. Kane, Ziggler’i üst üste açılmış merdivene slam yapıyor, sonra da merdiveni ikiye ayırıyor; ama tam o sırada Kofi gelip dışarı yolluyor Kane’i. Kofi merdivenin iki parçasını alıp baston gibi kullanmaya başlıyor ve ortaya gelip tırmanıyor. McIntyre gelip Kofi’yi ring dışına yolluyor.

McIntyre yeni bir merdiven alıp tırmanmaya başlıyor. Hardy de geliyor ve merdivenin tepesinde yumruklaşıyorlar. McIntyre, Hardy’yi aşağı yolluyor fakat Hardy merdiveni deviriyor. Hardy bu sefer merdivene tırmanmaya başlıyor ama Kane başka bir merdivenle geliyor. Hardy onun tırmanmasına izin vermiyor o sırada Christian geliyor ve Hardy’nin üzerine biniyor. Merdivenin tepesinde Christian ve Hardy var. Hardy Twist of Fate yapmak istiyor, ama Christian engelleyip Reverse DDT yapıyor. Christian yine merdivene tırmanıyor, bu sefer Swagger da geliyor. İkisi de aynı anda elini atıyor çantaya, ama Swagger kafasını kullanıp çantayı Christian’ın suratına çarpıyor ve biraz uğraştıktan sonra çantayı alıyor!

Kazanan: Jack Swagger

Hall of Fame 2010 sınıfı sahneye davet ediliyor ve takdim ediliyorlar.

Triple H vs. Sheamus

Lock-up’la başlıyorlar. Sheamus, HHH’i köşeye götürüp “I’m the future” diye bağırıyor. Yine lock-up bu sefer Triple H köşeye götürüyor Sheamus’u ve tokat atıyor. Birkaç yumruktan sonra hemen Pedigree deniyor, ama Sheamus hemen kurtuluyor. Triple H’den clothesline ve vertical suplex geliyor. Knee drop yapmadan önce de DX Chop yapıyor. Sheamus ring dışına çıkıyor, HHH de arkasında gidip onu güvenlik bariyerlerine çarpıyor. Yine ringe giriyorlar, chop block’dan sonra figure four leglock bağlıyor ve taraftarlardan bir “Whoo” alıyoruz. Micheal Cole da ilginç bir şekilde Ric Flair’dan bahsediyor. Sheamus iplere ulaşıyor ve ring dışına çıkıyor yine.

Triple H yine arkasında gidiyor; ama Sheamus ring merdivenlerine çarpıyor onu. Arkasından da güvenlik bariyerlerine vuruyor. Yine ringe giriyorlar. Triple H’den bir yumruk geliyor ama Sheamus Irish Curse vuruyor. Arkasından bir tane daha vuruyor. Sheamus üst üste tekmelerden sonra cross face bağlıyor. Sheamus’dan powerslam geliyor, tuş denemesi başarısız. Sheamus’dan armbar geliyor. Triple H ayağa kalkmayı başarıyor, Sheamus da hareketi chinlock’a çeviriyor. Triple H back suplex buluyor. Sheamus yine slam deniyor, ama HHH bunu DDT’ye çeviriyor. İkili ringin ortasında yumruklaşıyorlar. Triple H backdrop deniyor, Sheamus engelliyor. Triple H’den high knee ve facebuster geliyor, tuş denemesi, ikide kalkıyor Sheamus. Triple H yine Pedigree deniyor ama yine engelleniyor.

Triple H’den neckbreaker geliyor ve superplex için köşeye çıkartıyor Sheamus’u. Sheamus aradan sıyrılıp crucufix powerbomb’a gidiyor, Triple H kurtuluyor. Triple H pedigree deniyor. Bundan da Sheamus back drop’la kurtuluyor ve Pump Kick buluyor! Tuş denemesi… ikide kalkıyor Triple H! Sheamus yine powerbomb deniyor. Triple H yine kurtuluyor ve spinebuster buluyor, tuş denemesi yine başarısız. İkili zorla ayağa kalkıyor. Sheamus’dan yine Pump Kick geliyor! Sheamus tuşa gitmek yerine rakibini kaldırıyor. Triple H adeta ölü gibi, çok zor bir şekilde ayağa kalkıyor, ama aniden Pedigree’yi buluyor!!! Ve tuş geliyor!

Kazanan: Triple H

CM Punk vs. Rey Mysterio

CM Punk, SES ile birlikte ringe geliyor ve yine mükemmel bir Straigt Edge promosu kesiyor. Rey Mysterio da ringe gelince maça başlıyoruz. Serena ve Gallows hemen ringe girmek istiyor ve Mysterio’nun dikkatini dağıtıyorlar ve bu Punk’ın ilk ofansı bulmasını sağlıyor. Rey drop toe hold ile Punk’ı köşeye çarpıyor. Rey iplere çıkıyor; ama Punk onun dengesini bozup düşmesini sağlıyor. SES yine işbaşında, hakemin dikkati dağılmışken Serena Mysterio’nun boğazını sıkıyor. Punk köşedeki Mysterio’ya baseball slide deniyor, ama Mysterio çekilince Punk çok kötü bir şekilde köşeye çarpıyor. Punk ring dışında, Mysterio da arkasında gidiyor. Punk Mysterio’yu engelliyor e kafasını ring basamaklarına çarpıyor ve ringe giriyor. Rey de hakem 9’u sayınca ringe giriyor. Punk hemen tuş deniyor, başarısız.

Punk’dan sleeper hold geliyor, ama Rey dirsek darbeleriyle kurtuluyor ve tekmeler atıyor. Punk, Mysterio’nun leapfrog denemesini durduruyor ve onu aprona atıyor. Rey tekme atıyor ve springboard senton vuruyor. Arkasından da springboard bodypress deniyor ama Punk’dan süper bir şekilde scoop slam geliyor havadaki rakibine, hemen tuş deniyor Punk, ama başarısız. Punk’dan sunset flip geliyor, Rey bunu engelleyip tekme atmak istiyor Punk’ın kafasına, Punk eğiliyor. Rey rana deniyor, ama Punk engelleyip Rey’in kafasına tekmeyi gömüyor, yine tuş denemesi yine başarısız. Punk, Rey’i üst iplere yerleştiriyor. Ama Rey kurtulup çok güzel bir DDT vuruyor, tuş denemesi bu sefer Mysterio’dan, başarısız. Rey dropkick’le 619 pozisyonuna getiriyor Punk’ı, ama Punk onu yakalayıp GTS deniyor. Rey kurtuluyor ve springboard moonsault deniyor, Punk yine yakalıyor ve yine GTS deniyor. Rey yine kurtuluyor ve üst iplere çıkıyor, Eddie Guerrero hareketi yapıp frog splash deniyor, ama Punk kaçıyor ve tuşa gidiyor hemen, yine başarısız.

Punk’dan köşede jumping knee geliyor ama bulldog’u engelliyor Rey. Punk’dan tekme geliyor ve powerbomb’a yöneliyor ama Rey bunu engelleyip Punk’ı 619 pozisyonuna sokuyor yine. Bu sefer de Serene Punk’ın önüne geçiyor vuramasın diye. Rey yine de iplere yöneliyor fakat bu sefer de Gallows’la karşılaşıyor. Punk arkadan gelip GTS deniyor yine, ama Rey bunu hurracanrana ile engelleyip Punk’ı Gallows’a çarptırıyor arkasından 619 ve springboard splash geliyor! Ve tabi ki 1-2 ve 3!!

Kazanan: Rey Mysterio

No Holds Barred Match
Bret Hart vs. Vince McMahon

Ringe önce Bret geliyor. Ardından McMahon'in müziği çalıyor ve kendisi elinde mikrofonla geliyor. Vince, Bret'in Wrestlemania'ya yakışan bir kazık yemesi gerektiğini söylüyor. Para karşılığı kendine lumbjerjack'ler bulduğunu söylüyor. Bunlar Hart ailesi üyeleriymiş. Hart Ailesi ve Hart Dynasty ring kenarını sarıyorlar. Bret'in ağabeyi Bruce da özel hakem olacakmış. Bret önce buna şaşırmış gibi davranıyor, ama anlıyoruz ki bu aslında Bret'in Vince'i bir oyunuymuş. Gelişmelerden önceden haberdar olan Bret, ailesiyle birlikte Vince'e kazık atmaya hazır. Bret hemen Vince'e yumruk ve tekmelerle giriyor. Vince ring dışına çıkınca Hart Dynasty üyelerinden dayak yiyor. Kidd, Vince'e üst iplerden Hart Attack geçiriyor. Vince'i ringe yolluyorlar, Bret de çalışmasına devam ediyor. Vince kaçıp ringin altına girmeye çalışıyor, ama Hart Dynasty onu geri çekiyorlar. Ama Vince'in elinde demir çubuk var ve bunun sayesinde kendine rahat bir alan buluyor. Ringe girip bunu kullanmak istiyor, ama Bret bunu ele geçirip ona bir hayli zarar veriyor. Bret Vince'in bacaklarını yakalayınca seyirciler coşuyor, ama Bret Sharpshooter'ı henüz bağlamamaya karar veriyor. Vince bir süre daha dayak yiyor. Bret eline geçirdiği sandalyeyle Vince'e sayısız sert darbe indiriyor. Vince acı içinde kalıyor, Bret de sonunda Sharpshooter bağlıyor ve Vince hemen pes ediyor.

Kazanan: Bret Hart

Maçtan sonra Hart ailesi ringe girip galibiyeti Bret'le kutluyorlar.

World Heavyweight Championship
Edge vs. Chris Jericho (c)

Lock up’la başlıyor maç. İkili bir süre hareketleri değişiyorlar, sonunda Jericho shoulder block’la yere yıkıyor Jericho’yu. Jericho sonra iki clothesline’dan kaçıyor ama sonunda flying lariat buluyor Edge. Edge köşede rakibini dövüyor, ama hakem gelip ayırdığında Jericho üstünlüğü alıp o köşedeki rakibine saldırıyor. Edge, back body drop’dan sonra spear deniyor; ama Jericho bunu görüp ring dışına çıkıyor. Dışarıda bir süre kapıştıktan sonra içeri giriyorlar. Jericho Edge’in boğazını alt iplere vurup back body drop yapıyor ve ilk dış denemesini yapıyor, ama daha çok erken. Jericho’dan chin lock bağlıyor. Edge ayağa kalkıyor fakat Jericho onu yere çarpıyor. Jericho, Edge’i köşeye yerleştirip üzerine koşuyor; fakat Edge çekilip drop kick buluyor. Arkasından back body drop deniyor, ama Jericho bunu front suplex’e çevirmeyi başarıyor. Edge apronda kalkıyor. Jericho oradaki rakibine springboard dropkick yapmak istiyor; ama Edge çekilince o da aprona konuyor. Edge sonra onu aşağıya yolluyor ve diving clothesline ile yere seriyor.

Edge onu içeri sokup üst iplere çıkıyor. Jericho da kalkıp arkasından gidiyor. Orada biraz yumruklaştıktan sonra Edge ikinci ipten Impaler DDT buluyor. Hemen tuş deniyor; ama başarısız. Edge, Jericho’nun big boot’undan kaçtıktan sonra ring dışına çıkıp onun ayaklarından çekiyor. Arkasından da üst iplerden cross body buluyor fakat Jericho bunu kendi tuş denemesine çeviriyor, bu da başarısız. Jericho Walls of Jericho bağlamayı başarıyor, fakat Edge kurtuluyor. Arkasından ikisinden de birer tuş denemesi geliyor fakat ikisi de başarısız.

Jericho codebreaker deniyor, fakat Edge onu yakalayıp köşeye çarpıyor. Bu sefer Edge spear deniyor, Jericho bundan kurtulup Walls of Jericho bağlıyor, ama Edge de hareketi çevirip Jericho’yu tuş pozisyonuna sokuyor, ikide kalkıyor Jericho. Jericho biraz ofans bulduktan sonra Lionsault deniyor, ama Edge çekiliyor. İkili aynı anda kalkıyor ve Jericho enziguri buluyor ve tuş deniyor yine başarısız. Edge bu sefer ofansa geçiyor ve Impaler DDT buluyor. Bu sefer de Edge tuşa gidiyor, yine sadece iki. Jericho kontrolü alıyor ve Edge’in kafasına sert bir tekmeyle onu yere yıkıyor. O da ne, Jericho köşeye gidiyor ve Spear’a yöneliyor! Edge ayağa kalkıyor, Jericho kalkıyor BAM! Jericho kafasına big boot’u yiyor. Bu sefer Edge köşeye gidiyor ve Spear için bekliyor. Jericho ayağa kalkıyor, Edge Spear için koşuyor, CODEBREAKER!!! Tuş geliyor, ama Edge yine kurtuluyor! Jericho, Edge’in bu sefer sakat ayağına çalışmaya başlıyor ve bir Walls of Jericho daha bağlıyor. Edge iplere yetişmeye çalışıyor, fakat Jericho onu ringin ortasına çekip hareketi single leg crab’e çeviriyor ve tabi ki hareket Edge’in sakat ayağına. Ama Edge sonunda iplere yetişiyor ve hemen roll-up yapıyor, ama başarısız. Edge clothesline ile hem rakibini hem de kendisini ring dışına yolluyor. İlk ayağa kalkan Jericho oluyor ve gidip kemerini alıyor. Edge onun arkasından gidip kafasını apron’a vuruyor. Edge ringe giriyor, Jericho da aprondan onu itiyor ve Edge hakeme çarpıyor. Hakemin dikkati dağılmışken de Edge’in kafasına kemerle geçiriyor! Hemen tuşa gidiyor, fakat Edge yine iki de kurtuluyor! Jericho ayağa kalkıyor, Edge’in ayağa kalkmasını bekliyor ve son darbeyi vuruyor, Codebreaker! Tuş geliyor ve Jericho kemerini koruyor!

Kazanan: Chris Jericho

Edge ve Jericho maçtan sonra ring dışında birbirlerine giriyorlar. Edge, spiker masasının üstünü boşaltıyor, daha sonra da diğer masadan Jericho'yu bariyerlere spear ediyor! Edge poz verdikten sonra sahne arkasının yolunu tutuyor. Görevliler de Jericho'nun durumunu kontrol ediyorlar.

Wrestlemania öncesi yapılan Battle Royal maçını Yoshi Tatsu'nun kazandığını öğreniyoruz.

Eve Torres, Kelly Kelly, Mickie James, Gail Kim & Beth Phoenix vs. Vickie Guerrero, Layla, Michelle McCool, Alicia Fox & Maryse

Maçın başlarında Vickie kendini ringde bulunca rakiplerinden sırayla köşede dayak yiyor. Kelly Kelly tuşa gidiyor, ama Michelle ringe girip tuşu bozuyor, hemen ardından da ona Styles Clash çekiyor. Ancak Michelle arkasını döndüğünde Mickie'yi orada buluyor, Mickie de ona DDT çekiyor. Layla girip Mickie'ye neckbreaker çekiyor, Kim girip Layla'ya sole food geçiriyor. Maryse girip Kim'e French Kiss geçiriyor. İşler bu şekilde devam ediyor ve her giren bir başkasına hareket çekiyor. Fırtına sonrası Beth Vickie'yi tek başına buluyor, ama onu ele geçiremeden Michell tarafından defediliyor. Michelle, Vickie'yi halen yerde yatan Kelly'ye Frog Splash çekmeye ikna ediyor. Vickie onun ve Layla'nın yardımıyla üst iplere çıkıyor ve salakça bir Frog Splash çekiyor. Vickie dengesiz olduğu için düzgün bir şekilde tuşa gitmekte de zorlanıyor ama sonunda tuşu buluyor.

Kazanan: Vickie Guerrero, Alicia Fox, Michelle McCool, Layla & Maryse
WWE Championship
John Cena vs. Batista (c)

Ringe gelen ilk Batista oluyor, o gelirken en önde “We Hate Cena” t-shirt’lü taraftarlar görüyoruz. Cena geleneği sürdürüyor ve süper bir girişe imza atıyor. Maç lock-up’la başlıyor ve Batista hemen bunu head-lock’a çeviriyor. Cena iplere yolluyor Batista’yı ama shoulder block ile yerle buluşuyor. Cena ayağa kalkıyor, Batista onu köşeye sürüklüyor ve hakem ayırıyor. Batista Cena’yı sert bir şekilde köşeye çarpıyor ve orada kafasına tekmeyi geçiriyor. Batista bir süre Cena’nın boynuna çalışıyor. Suplex deniyor Batista, ama Cena engelleyip kendi suplex’ini yapıyor. Arkasından Batista’yı köşeye çarpıyor ve bulldog’dan sonra tuşa gidiyor, fakat hemen kalkıyor Batista. Cena Attitude Adjustment deniyor fakat Batista bunu çevirip DDT buluyor, hemen tuş denemesi, bu da başarısız. Batista, Cena’yı kaldırıyor ve çok sert bir şekilde suratına vuruyor. Bu da ancak ikiye kadar yerde tutuyor Cena’yı. Cena ve Batista ortada yumruklaşıyorlar ve Cena sürpriz bir şekilde bir sürü “Boo” alıyor. Cena back suplex buluyor ve rakibini köşeye atıp kendi de koşuyor üstüne doğru, fakat tekmeyi yiyor. Ama Cena iki tane flying shoulder block ve proto bomb buluyor, arkasından da tabi ki “You Can’t See Me” yapıyor ve five Knuckle Shuffle için iplerden sekiyor, ama arkasını dönünce spinebuster’la karşılaşıyor.

Batista coşuyor, thumbs down yaptıktan sonra Batista Bomb’a gidiyor, fakat Cena bunu çevirip STF bağlıyor. Batista sonunda iplere yetişiyor. Ayağa kalktığında da spear buluyor! Tuş geliyor hemen, ama yine iki sadece. Batista, Cena’yı köşeye götürüyor ve shoulder block’lar vuruyor. Sonra üst iplere koyuyor ve superplex deniyor, ama Cena engelliyor. İkili bir süre yumruklaşıyor ama galip çıkan Cena oluyor ve Batista’yı yere yolluyor. Arkasından da üst iplerden Five Knuckle Shuffle vuruyor! Cena AA deniyor, ama Batista ipleri yakalayıp izin vermiyor harekete. Cena onu geri çekmeye çalışıyor fakat üstünlüğünu kaybediyor ve Batista Bomb geliyor Batista’dan!!! Tuş geliyor, omzunu kaldırıyor yine Cena! Batista bir Batista Bomb daha deniyor, fakat Cena hareketi çevirip AA pozisyonuna getiriyor Batista’yı. Batista da çeviriyor hareketi, ama Cena bunu da çevirip sonunda Attitude Adjustment’ı vuruyor!! Tuş geliyor, hayır!! Batista kurtuluyor. Cena üst iplere çıkıyor ve atlıyor ama çok sert bir spinebuster geliyor Batista’dan. Batista yine Batista Bomb’a gidiyor, fakat Cena hareketi çevirip STF bağlıyor. Batista iplere yetişmeye çalışsa da sonunda pes ediyor ve yeni şampiyon Cena oluyor.

Kazanan: John Cena

Career vs. Streak Match (No DQ, No Countout)
Shawn Michaels vs. The Undertaker

İlk olarak Michaels ringe geliyor. Ardından gong çalıyor ve ışıklar kararıyor. Taker sahne girişinin oradan yerin dibinden çıkıyor. Taker yavaşça ringe gelirken Shawn ona bakmakla yetiniyor. İki isim bakışıyorlar. Ardından Michaels, parmağıyla boyun kesme işaretini yaparak Taker'ı sinirlendiriyor. Taker onun üstüne koşuyor, ama Michaels çekiliyor ve ona birkaç chop geçiriyor. Taker daha sonra üstünlüğü ele geçirip Michaels'a köşede splash geçiriyor. Taker'in ilk Old School denemesinde Michaels buna engel oluyor, ama Taker daha sonra hareketi buluyor. Michaels rakibinin chokeslam denemesine engel olup onun dizine çalışıyor. Taker yine toparlanıyor ve fırsatı bulunca Tombstone deniyor, ama Michaels bundan da kurtulup onun koluna odaklanıyor. Michaels ardından tam etkili olmayan bir Sweet Chin Music geçiriyor, Taker biraz sersemliyor. Michaels da tekrar onun dizine ve bacağına çalışıyor. Taker rakibini dışarı yollamayı başarıyor, ama ring dışına uçarak atlamaktan vazgeçiyor. Michaels ringe dönüyor ve Figure Four bağlamak istiyor, ama Taker bir kez daha onu dışarı yolluyor. Taker'dan apronda legdrop geliyor, ama ringe dönülünce bu sefer Michaels Figure Four'u bağlıyor. Taker zor anlar yaşıyor, ama sonunda hareketi tersine çevirip kurtuluyor. Karşılıklı chop ve yumruklardan sonra Michaels'dan flying forearm geliyor. Michaels repertuarının devamını getirmek için birden ayağa kalkıyor, ama Taker onu bir chokeslam ile karşılıyor! Michaels tuştan ikide kurtuluyor.

Taker bu sefer Tombstone arıyor, ama Michaels sıyrılıp ankle lock bağlıyor! Michaels rakibinin iplere yetişmesine engel olup ve grapevine yaparak etkiyi daha da artırıyor. Taker yine zor anlar yaşadıktan sonra rakibini tekmeleyerek kurtulmayı başarıyor. Michaels rakibini dışarı yolluyor, sonra da asai moonsault çekiyor, ama Taker onu havada yakalıyor. Taker rakibini ring dışında Tombstone ediyor! Bir görevli Michaels'ın durumunu kontrol etmek için geliyor, ama Taker onu defediyor ve rakibini ring yollayıp tuşa gidiyor. Michaels tuş olmuyor! Taker durumdan bıkmış bir biçimde bu sefer Last Ride arıyor. Hareket geliyor, ama Michaels da bir tür counter yapmayı başarıyor ve tuşa giden isim oluyor. Taker da tuş olmuyor. Michaels üst iplere çıkıp elbow drop yapıyor, ama Taker dizlerini kaldırarak ona zarar veriyor. Michaels kalkıp rakibinin üzerine gidince birden kendini Hell's Gate'e maruz buluyor! Michaels onun üstünden yuvarlanıp kendini tuşluk pozisyona sokuyor, ama Taker son anda tuştan kurtuluyor! İki isim bir süre daha yerde kalıyorlar. Kalktıklarında Michaels rakibini tutup ani bir superkick geçiriyor! Taker yine tuş olmuyor! Michaels bir SCM daha geçirmek için kendini hazırlıyor. Taker buna engel oluyor ve bu sefer düzgün bir Last Ride geçiriyor, ama Michaels bir sefer daha son anda tuştan kurtuluyor!

Taker buna inanamayıp kendini iplere doğru bırakıp biraz dinleniyor. Taker planda değişiklik yapıp rakibini ring dışına yolluyor. Spiker masasını boşaltıyor ve masaya Last Ride çekmeyi planlıyor. Ama Michaels kurtulup onu bir SCM ile daha masaya seriyor. Michaels üst iplere çıkıyor ve koca bir moonsault ile atlayıp Taker'ın üstüne düşüyor! Michaels sürünüyor ve sonunda Taker'ı ringe sokuyor. Michaels ringde bir tane daha SCM buluyor ama Taker inanılmaz bir şekilde bundan da kurtuluyor! Michaels bir kez daha SCM peşinde, ama Taker buna engel olup ona chokeslam geçiriyor. Taker rakibini kaldırıp koca bir Tombstone geçiriyor... Michaels yine son anda kurtulyor! Taker artık durumdan iyice sıkılmış durumda ve askılarını indiriyor. Taker eliyle boyun kesme işaretini yapmak üzereyken bundan vazgeçiyor ve adeta bitmiş rakibine bakıyor. Michaels artık pili bitmiş bir şekilde zar zor ona tutunarak kalkıyor, Taker ise ona kalkmamasını söylüyor. Michaels boyun kesme işaretini yapıyor, sonra da Taker'a sert bir tokat geçiriyor. Taker iyice sinirleniyor ve son bir Tombstone ile işi bitiriyor! Taker'ın serisi 18-0 olarak gelişiyor, Michaels'ın da aktif güreş kariyeri son buluyor.

Kazanan: The Undertaker

Taker bir süre sonra ringde poz veriyor, büyük ekranda da 18-0 yazısını görüyoruz. Taker daha sonra Michaels'ın ayağa kalmasına yardımcı oluyor. El sıkışıyorlar, sonra da sarılıyorlar. Taker ringi terk ediyor, Michaels da duygulu bir şekilde taraftarların alkışlarını kabul ediyor. Michaels sahne arkasının yolunu tutarken taraftarlarla tokalaşıyor.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
CeNaTioN
Administrator
Administrator
CeNaTioN

Mesaj Sayısı : 76
Kayıt tarihi : 21/04/10
Yaş : 26
Nerden : ßartın

WrestleMania 26 İnceleme Empty
MesajKonu: Geri: WrestleMania 26 İnceleme   WrestleMania 26 İnceleme Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 2:19 pm

Teşekkürler

_________________
Wwe Rpg John Cena

WWE Champion (1Times HALA)

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://wweturkeyrpg.yetkinforum.com
Misafir
MisafirWrestleMania 26 İnceleme Empty
MesajKonu: Geri: WrestleMania 26 İnceleme   WrestleMania 26 İnceleme Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 2:20 pm

Önemli değil..
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirWrestleMania 26 İnceleme Empty
MesajKonu: Geri: WrestleMania 26 İnceleme   WrestleMania 26 İnceleme Icon_minitimeSalı Nis. 27, 2010 1:36 pm

teşekkürler paylaşım için
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
WrestleMania 26 İnceleme
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Wwe Türkiye En Kapsamlı Forumu :: Güreş Genel :: Haftalık Şov İncelemeleri-
Buraya geçin: