Wwe Türkiye En Kapsamlı Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konular En Geç 2 Gün İçerisinde Gelecek Arkadaşlar ! WWE RPG Oynamak İçin En Aşağıdaki Bölüme İniniz !

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

John Cena ve John Morisson Kardeşmi

YazarMesaj
CeNaTioN
Administrator
Administrator
CeNaTioN

John Cena ve John Morisson Kardeşmi Empty
MesajKonu: John Cena ve John Morisson Kardeşmi   John Cena ve John Morisson Kardeşmi Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 7:43 pm

Arkadaşlar Altin Yumruklar Sitesinde Geziyordum Ve John Morrison Ve Cena Kardeş Diye Yazmışlar.Ben Yalandır Dedim Ve Araştırayım Dedim.Siteye Yazdım Ama Arkadaşlar Dediniz.Araştırdım John Morrison'un Vikipedi'sine Girdim Türkçeye Çevirdim Yazanları Okudum VE BUNLAR;

* California, Santa Monica'da 1979'da doğdu. Toplamda 6 kardeşlerdir ve en küçüğü Johnathan'dır (Diğerleri "Dan, Matt, Steve ve Sean ve John Cena'dır.) Ama soyadı Cena değildir (Bunun nedeni halen bilinmemektedir). O da ağabeyi John Cena ile aynı kolejden mezun olmuştur. Ailesinde sadece John Cena güreşçi olduğu için Johnathan'ı o yetiştirmiştir ve bu yüzden güreşe başlaması kolay olmuştur. Ama Johnathan ağabeyinin aksine fazla tanınmamaktadır.

Buda John Cena Vikipedi'si

* West Newbury,Massachusetts'te 1977'de doğdu.Toplamda 6 kardeşlerdir ve en küçüğü Johnny'dir(Diğerleri"Dan,Matt,Steve,Sean ve Johnny".)John Cena,Springfield kolejinden mezun oldu ve güreşle ilgilenmeye başladı.Ailesinde bir tane bile güreşçi bulunmadığı için güreşe geç başladı fakat ünlü oldu ve sevildi
https://wweturkeyrpg.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: John Cena ve John Morisson Kardeşmi   John Cena ve John Morisson Kardeşmi Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 7:44 pm

Yok artık...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: John Cena ve John Morisson Kardeşmi   John Cena ve John Morisson Kardeşmi Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 7:40 pm

saçma
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: John Cena ve John Morisson Kardeşmi   John Cena ve John Morisson Kardeşmi Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 7:40 pm

Serhad74 demiş ki:
saçma
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: John Cena ve John Morisson Kardeşmi   John Cena ve John Morisson Kardeşmi Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 7:46 pm

The Ultimate Underdog Saçma Değilmi sence ?

John Cena ve John Morisson Kardeşmi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» John Cena
» JOHN CENA BİYOGRAFİ
» John Morrison